Antalya Türkiye'nin Lycee sahilini tanıyın

 • 2020-08-13 08:08 AM
 • Turism

Antalya Türkiye'nin Lycee sahilini tanıyın 
Lycee sahili, Uludeniz'den Antalya'ya kadar 300 mil uzanan bir uzun mesafe patikasıdır. Bu yol 2000 yılında halka açıldı ve Türkiye'nin güzel şehrinin ilk uzun mesafe rotası olarak kabul ediliyor. Rota, Uludeniz'den başlayıp Antalya Uluslararası Havaalanı yakınlarında sona eren dünyanın en özel 10 yürüyüş rotasından biri.

Yol, yüksek katlı dağlar, güzel kayalık kıyıları, tepeler ve ormanlar gibi çeşitli panoramik manzaraların yanı sıra çam ve çilek gibi ağaçların yanı sıra keçiboynuzu ağaçlarının yanı sıra antik bir bölge olan harabelerle ünlü bölgeden geçerek, 15. Bugün bu yazıda Lycee sahilinin ne kadar güzel ve güzel olduğunu öğreneceğiz.

Lycee sahilini tanıyın 
Lysia Yolu
Yol, Türkiye'nin güney kıyısında yer alır ve Akdeniz'in güzel Masmavi sularına bakan pitoresk bir dizi Toros Dağları ile çevrilidir, Akdeniz kıyılarının 300 mil açığındadır. Bu yeri işgal etmiş diğer uygarlıklardan, içinde farklı uygarlıklara kadar uzanan antik mezar taşları çeşitli bulacaksınız ve piknik için büyüleyici bir yerdir.

Lysia sahilinde ki görüş simgeleri
Lysia yolu birçok antik uygarlığın merkezidir, bu yüzden türkiye'de mevcut doğal sahil manzaraları nın ortasında ki önemli konutlar da dahil olmak üzere tarihi kalıntıları tanımak için ideal bir yerdir, bu da dünyanın diğer birçok noktasından yürümeyi keyifli hale getirir ve yolun yakınında, geçmişte kullanılan çiftçi tarlalarına ek olarak küçük köylerin de bir grup küçük köy var ve yol 23 tarihi mekanın karşılığı olan yol, eğlenceden daha keyifli bir yerdir. Bu, lycée imparatorluğunun başından beri hikayesini, nasıl yaşadığını ve nasıl sona erdiğini, yol size hala canlı olan harabeleri aracılığıyla inandıkları gelenek ve inançların nasıl bir bakış atacağını size tanıtacak tarihi bir yolculuktur. Yol boyunca bu kalıntıların en ünlülerinden biri de harabelerdir:

Petra Şehri:
Petra, Lisenin En önemli şehirlerinden biridir ve Liyas Birliği'nin önemli bir üyesiydi ve tarihte kurulan ilk demokratik birliktir.

Kikwe Hayalet Kasabası:
Kikweis, dağların arasında bulunan binlerce eski evin de aralarında bulunduğu birçok antik eserle antik bir Türk kentidir ve i. Dünya Savaşı'nın yankıları nedeniyle bir asır önce kenti terk etmişler ve bu şehir, daha sonra Türkiye'de sular altında kalan büyük Yunan toplumunun yaşadığı bir şehirdir.
Şehir Akdeniz kıyısında Fethiye şehir merkezine yaklaşık 8 km uzaklıkta bulunan ve bu şehir turu, şehrin dağınık yeşil tepeleryanı sıra iki terk edilmiş kilise, okul ve yüzlerce evin varlığı yanı sıra terk edilmiş ve arnavut kaldırımlı onun büyüleyici sokaklarında yürüme keyfine varacaksınız tatil için en popüler turlardan biridir birkaç restoran yanı sıra ve küçük bir yerel cami ve büyüleyici bir şehir bu yüzden harcamaya çalışın Derin geçmişten büyülü bir gece var.

Olimpos şehri:
4. yüzyılda Roma dönemine ait antik bir şehirdir ve şehrin etkileneceğiniz eşsiz mimari yapılar içerir, bu nedenle tarihin kokusunu solumak ve çevredeki ormanların her tarafından çevredeki ormanların bulunduğu doğal manzarayı görmek için ziyaret etmelisiniz.

Vaslis Kolezyum:
Antik çağlardan kalma bir Roma amfitiyatrosudur ve savaş düelloları ve önemli beyanlar için kullanılmıştır ve günümüze kadar tarihi gücünü korumaktadır.

İltihaplı taşlar:
Yanan taşlar yaklaşık 2.500 yıldır yanıyor, ancak alev kaynağı bilinmemektedir.

Burada, Türkiye'de turizm yaparken ziyaret etmeyi tavsiye ettiğimiz Lycee sahilinin ihtişamıyla tanışacağız.

To Antalya Gayrimenkul 

US Dollar
US Dollar
 • 0.939
  Euro
  Euro
 • 32.406
  Turkish Lira
  Turkish Lira
 • 0.803
  British Pound
  British Pound
 • 0.709 JOD
  Jordanian Dinar
  Jordanian Dinar
 • 3.672 AED
  UAE Dirham
  UAE Dirham
 • 1,306.817 IQD
  Iraqi Dinar
  Iraqi Dinar
 • 134.681 DZD
  Algerian Dinar
  Algerian Dinar
 • 3.751 SAR
  Saudi Riyal
  Saudi Riyal